A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новаківська гімназія
Каноницької сільської ради

Новини

Дата: від до Скинути

День закоханих у Батьківщину!

14 лютого у нашій гімназії пройшла патріотична гра "День закоханих у Батьківщину". Учасники гри відповідали на запитання, відгадували українські пісні, виготовляли патріотичні валентинки.

16:56 14.02.2023

Чергова допомога ЗСУ!

Сьогодні було сформовано чергову допомогу нашим Захисникам, яка вже завтра сусідами із села Озера буде доставлятися у найгарячіші точки ведення бойових дій. Завдяки працівникам школи та жителів села Новаки відправили понад 200 окопних свічок, 20 пар теплих в'язаних шкапеток та кілька пар рукавичок, близько 40 л. салату "Вінегрет", консервації різного виду, сало, солодощі, тощо. Наближаємо Перемогу разом! Слава Україні!

18:18 07.02.2023

День безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це буде вже 20 День безпечного Інтернету.

16:26 07.02.2023

День памяті Героїв Крут

29 січня – День памяті Героїв Крут, який вшановує школярів, студентів та курсантів загиблих у січні 1918 року. Цей день став для українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

21:55 30.01.2023

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу

Сьогодні 25 січня в Новаківській гімназії відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу за участю фахівців Володимирецького ІРЦ в очно-дистанційному форматі. На засіданні обговорили питання "Про результати  навчальної діяльності та корекційно-розвиткових занять з дошкільнятами з ООП"  та накреслили  відповідні рішення щодо подальшої роботи  з вихованцями.

20:44 25.01.2023

День Соборності України

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР. З нагоди Дня Соборності України у нашій гімназії було проведено:

16:48 23.01.2023

Ноутбук кожному вчителю

Каноницька громада отримала 12 хромбуків для вчителів чотирьох закладів загальної середньої освіти.

20:01 18.01.2023

Методичне об`єднання вчителів хімії, біології, природознавства та основ здоров`я

21 грудня пройшло засідання методичного об`єднання вчителів хімії, біології, природознавства та основ здоров`я в режимі онлайн, на тему: «Реалізація наскрізних змістових ліній при викладанні предметів природничого циклу. Активізація творчого потенціалу учнів на уроках хімії та біології». Із презентацією досвіду з теми: «Реалізація наскрізних змістових ліній при викладанні предметів природничого циклу» виступила вчителька Кідрівського ліцею - Волочнюк Оксана Михайлівна. З теми «Активізація творчого потенціалу учнів на уроках біології» презентувала свій досвід Чудік Катерина Михайлівна, вчителька Кідрівського ліцею. Виконати цікаві практичні завдання запропонувала Павлюк Олена Касянівна, вчителька Кідрівського ліцею. Засідання пройшло у дружній, творчій атмосфері. Всі питання були проведені і висвітлені на високому рівні.

19:40 18.01.2023

 Методоб'єднання вихователів ЗДО Каноницької ТГ

17 січня 2023 року  в дошкільному підрозділі Новаківської гімназії проходило методоб'єднання вихователів ЗДО з питання підвищення професійної компетентності педагогів в організації супроводу дітей з ООП й використанням іноваційних технологій. На засіданні МО вихованці та гості взяли участь у квест-грі "Зимові  забави", яку підготувала вихователь Юсин С.В. А також опрацювали питання про створення інклюзивного середовища та компетентності вихователя й асистента вихователя, що є запорукою ефективності інклюзивної освіти. Практичний психолог Босик Т.І. розповіла про особливості занять за віковими групами. Усі отримали багато позитивних емоцій від творчої взаємодії. Дякуємо за активність. Миру усім і добра!

18:38 08.01.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень