A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новаківська гімназія
Каноницької сільської ради

Новини

Дата: від до Скинути

День фізичної культури та спорту!

Фізична активність є нашою природною потребою, необхідною для гарного самопочуття та загального благополуччя. Масовому залученню громадян до регулярних занять фізкультурою та спортом надають увагу в усіх країнах, адже це зміцнює здоров’я нації, посилює віру людей у власні сили, а також формує звички цивілізованого суспільства — дисципліну, чесну конкуренцію, почуття співпричетності. Наша країна завжди славилася видатними спортсменами, а залучати  до спортивних занять якнайбільше дітей та дорослих є одним із завдань державної політики. Реалізації цієї мети сприяє День фізичної культури і спорту України, який щороку відзначається в другу суботу вересня, у цьому році - це 9 вересня.

20:23 12.09.2023

День знань для малюків!

У садочку радісно і квітно, чути передзвін дитячих голосів. Завітав в садочок вересень привітний і приніс День знань для малюків!

17:52 03.09.2023

Зі святом 1 Вересня, гімназіє!

Довгоочікуване свято 1 Вересня завітало на поріг нашої гімназії. Сьогодні «Перший дзвоник» останній раз пролунав у цих стінах для семеро наших дев’ятикласників та вперше його почули дев’ятеро маленьких першачків.

17:41 01.09.2023

Електроенергію споживаємо ЕФЕКТИВНО!

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.01.2023 №25 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням», здійснюється обмін розжарювальних ламп на світлодіодні для закладів освіти.

15:19 13.07.2023

"Безпечна дорога до школи"

Учні 5 класу повторили та узагальнили знання правил дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів та пасажирів транспорту і виготовили лепбук "Безпечна дорога до школи"

13:38 19.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень