A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новаківська гімназія
Каноницької сільської ради

Новини

Дата: від до Скинути

"Безпека понад усе!"

"Безпека понад усе!" - саме під таким девізом проходили усі заходи, які організовувала Світлана Анатоліївна Шевчук з нагоди Тижня безпеки дитини. 

19:31 27.04.2023

«Усім треба пам‘ятати, що на дорозі не варто жартувати»

У рамках Тижня безпеки дитини, з учнями 4 класу проведено заняття «Усім треба пам‘ятати, що на дорозі не варто жартувати», з метою поглиблення  знань дітей з правил дорожнього руху,  формування уяви учнів про безпеку дорожнього руху під час пересування по вулицях, дорогах, з метою попередження дитячого травматизму.

20:45 26.04.2023

Тиждень безпеки (9 клас)

У Тиждень безпеки дитини учні 9 класу виготовили лепбук "Пожежна безпека" та виконали завдання від сірників. Цю роботу поєднали з профорієнтаційною: ознайомилися з професією пожежника.

19:40 26.04.2023

День цивільного захисту (9 клас)

У рамках Дня цивільного захисту, учні 9 класу опрацювали презентацію-вікторину з правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

19:33 26.04.2023

"Мирний атом Чорнобиля - Біль України. Хронологія подій."

Була весна квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу та всього людства. Такими словами розпочиналася інтерактивна презентація для учнів 6 і 7 класів "Мирний атом Чорнобиля - Біль України. Хронологія подій."

14:34 26.04.2023

Велопробіг.

Основною метою проведення велопробігу була популяризація здорового та активного способу життя. Учитель фізичної культури Анатолій Босик ініціював даний захід для того, аби показати учням, що спорт - це весело і корисно.

20:23 25.04.2023

Безпечна поведінка дітей у довкіллі.

Охорона життя дитини є  пріорітетним завданням системи дошкільної освіти. Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватися і  знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Тому в черговий раз, освітній процес в дошкільному підрозділі Новаківської гімназії був зорієнтований на формування безпечної поведінки дітей у довкіллі. Важливо граючись, навчати малюків правилам безпечної поведінки в побуті, в природі, на вулиці, у суспільних місцях. Вміння розпізнати небезпеку, знати способи захисту, обачність і впевненість у собі, допоможуть уникнути небезпечних ситуацій.

13:54 25.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень