A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новаківська гімназія
Каноницької сільської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Безпечна поведінка дітей у довкіллі.

Охорона життя дитини є  пріорітетним завданням системи дошкільної освіти. Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватися і  знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Тому в черговий раз, освітній процес в дошкільному підрозділі Новаківської гімназії був зорієнтований на формування безпечної поведінки дітей у довкіллі. Важливо граючись, навчати малюків правилам безпечної поведінки в побуті, в природі, на вулиці, у суспільних місцях. Вміння розпізнати небезпеку, знати способи захисту, обачність і впевненість у собі, допоможуть уникнути небезпечних ситуацій.

13:54 25.04.2023

Міжнародний день Землі

22 квітня відзначають Міжнародний день Землі . У Новаківській ПШБ було організовано книжкову виставку "Знай, люби і бережи природу !". Відвідувачі бібліотеки мали змогу переглянути книги, які представлені на виставці до цієї тематики. А з ученицями 7 класу була проведена вікторина "Бережімо нашу планету ". Дівчатка показали відмінні знання, відповідаючи на запитання вікторини.

14:12 22.04.2023

Малеча експериментує - "Де живе повітря?"

Сьогодні  20.04 у дошкільному підрозділі Новаківської гімназії малята досліджували весняні зміни в природі та  властивості повітря. Вихователь Юсин С.В. разом дітьми провели експериментально-дослідницьку діяльність: "Де живе повітря?" Вихованці залюбки впоралися з усіма завданнями, розвиваючи  пізнавальний інтерес до природнього середовища.

23:44 20.04.2023

Всесвітній день авіації та космонавтики

12 квітня людство святкує Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилося на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань.

13:35 13.04.2023

Всесвітній день здоров'я

Одним із головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини. Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров'я.

18:17 07.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень