A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новаківська гімназія
Каноницької сільської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Селфі-квест "Правила дорожнього руху"

Необхідність популяризації правил дорожнього руху, особливо серед дітей, завжди є актуальною, оскільки цього вимагає сучасне життя. Тож учні 9 класу із задоволенням взяли участь у селфі-квесті "Правила дорожнього руху".

13:20 18.05.2023

"Безпека велосипедиста" - бесіда- пам'ятка.

Кожна дитина почуває себе в безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти в екстремальній ситуації.Сьогодні, навчаючи дітей правил дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.  З метою попередження травматизму на дорозі за участю дітей та усвідомлення необхідності дотримуватися правил поведінки на дорозі з учнями 2 класу було проведено бесіду-пам'ятку "Безпека велосипедиста", вуличний марафон "Велосипедом до школи", діти з цікавістю виконували завдання настільної гри. На уроках образотворчого мистецтва виготовили аплікацію "Мій транспорт".

19:23 17.05.2023

Тиждень безпеки дорожнього руху у дошкільнят.

Метою проведення Тижня безпеки дорожнього руху в дошкільному підрозділі Новаківської гімназії є поліпшення якості  освітньої роботи з  дітьми з питань безпеки та  захисту  життя: пропаганди безпечної поведінки на дорозі. Вихователем Л. Босик проведено  заняття "Цікава подорож з світлофором Моргайком".

19:33 15.05.2023

День Європи

Цогоріч Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня, в статусі країни – кандидата на членство в ЄС. Ми є частиною родини європейських держав із спільними цінностями та прагненнями, а Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Вільної Європи. З цієї нагоди у Новаківській гімназії були проведені такі заходи:

16:11 09.05.2023

Тиждень психології.

«Кожна особистість - це неймовірний всесвіт: захопливий, глибокий, таємничий».  З 1 по 5 травня у нашій гімназії проходив Тиждень психології, з метою підвищення знань учасників освітнього процесу про психологію, сприяння всебічного їхнього розвитку, створення позитивного настрою, підтримки розвитку творчих здібностей, формування толерантних стосунків.   Протягом тижня у нашому закладі панувала атмосфера творчості, гарного настрою та доброзичливості.

21:03 07.05.2023

"Правила особистої безпеки з незнайомими людьми." (2 клас)

У 2 класі Тетяна Іванівна Босик провела заняття, з метою розширення знань з основних правил особистої безпеки з незнайомими людьми в будь-яких місцях. Діти розвивали здатність орієнтуватися в складних ситуаціях, реально оцінювати небезпеку, повідомляти про неї та вибирати можливі дії самозахисту.

14:29 29.04.2023

Урок безпеки "Правила знай - в біду не потрапляй" (5 клас)

В рамках проведення Тижня безпеки дитини Класним керівником 5 класу Оксаною Петрівною Симчук був проведений урок безпеки "Правила знай - в біду не потрапляй", а також вікторина, на якій перевірили та закріпили знання правил поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.

19:43 28.04.2023

«Урок з мінної безпеки»

Нова  реальність, в якій ми тепер живемо вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку - свою та дітей. А зараз ще й вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки з ними. Саме цьому вчилися учні 7 класу на «Уроці з мінної безпеки» у Тетяни Іванівни Босик. Адже навіть у тих місцях, які раніше були знайомими та безпечними, тепер може чатувати небезпека.

15:17 28.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень